Všechny kategorie

+86 18731531256

[e-mail chráněný]

Zprávy

Domů>Zprávy

Srdečně oslavte úspěšné svolání výroční konference Tangshan Jinsha Group v roce 2023

Čas: 2024-02-04 113

Dne 30. ledna 2023 společnost Tangshan Jinsha Group Commendation Conference se úspěšně konala v hale společnosti Xuanyi.Slavnosti se zúčastnili všichni zaměstnanci Tangshan Jinsha Combustion Thermal Energy Co., Ltd., Tangshan Jinsha Industry and Trade Co., Ltd. a Qinhuangdao Beite Chemical Technology Co., Ltd., kteří jsou přidruženi ke společnosti skupiny.Pan Ma Zongyu, předseda společnosti, přednesl projev.

Když se podíváme zpět na rok 2023, je tam příliš mnoho emocí a příběhů;těšíme se na rok 2024, existuje více očekávání a snů.Na tomto imvýznamný svátek jsme ocenili a odměnili vynikající zaměstnance a skupiny.Je to ocenění jejich práce za uplynulý rok a motivace pro jejich práci v roce následujícím.

Hvězda věnování

Hvězda věnování

Hvězda věnování

bicivilizovaný jedinec

Roční tempomat

Nejúčinnější skupina --- Technické oddělení

Nejbojovnější skupina-Ministerstvo pískového průmyslu

Letos jdeme za svými sny potem a používáme kvalitu k dosažení dokonalosti.Na této cestě jsme nejbližší partneři.Nikdy nezapomínáme na své původní záměry a bez váhání postupujeme vpřed.Ruku v ruce procházíme tlustým i tenkým a postupujeme statečně vpřed za svými sny.Děkuji vám, mně, jemu a všem mým kolegům za spoluprácipřispění k rozvoji a růstu firmy.Mimořádný příspěvek!

Za každým hoani náš spolneustálá honba za kvalitou.Za každým úspěchem stojí tichá obětavost všech.Vytrvalost bez lítosti přinese v budoucnu větší výzvy, ale my se nebojíme, protože pevně věříme, že se sny v srdci můžeme dosáhnout na druhou stranu vítězství.

Cogratuluji k úspěšné spoluprácizahrnutí oslavného a souhrnného ceremoniálu Tangshan Sands Group za rok 2023!Přeji hodně úspěchů v roce 2024!